Ceník Pronájem mikrobusu automobilu v Olomouci - Půjčovna mikrobusů Prostějov - půjčovna dodávek prostějo Prostějov

Půjčovna mikrobusů
Půjčovna  mikrobusů Prostějov - půjčovna dodávek prostějo Prostějov, Půjčovna  mikrobusů - půjčovna dodávek Prostějov, Půjčovna  mikrobusů - půjčovna dodávek Přerov, Půjčovna  mikrobusů - půjčovna dodávek Olomouc
pronájem minibusu, pronájem minibusu Ostrava, pronájem minibusu Brno, pronájem minibusu Olomouc
Půjčovna mikrobusů, dodávek a příslušenství
+ 420 732 524 310
Přejít na obsah
pronájem minibusu, pronájem minibusu Ostrava, pronájem minibusu Brno, pronájem minibusu Olomouc


Podmínky
Požadované doklady
Při domluvě s Vámi po Vás budeme požadovat předložení min. 2 dokladů totožnosti (občanský průkaz, pas, řidičský průkaz sk.B). Pokud je vozidlo pronajímáno firmě, požadujeme předložení kopie výpisu z obchodního rejstříku nebo živnostenský list a řidičský průkaz. Vozidlo nesmí být půjčeno žádné jiné osobě než klientovi a náhradnímu řidiči (pokud je uveden). Také po náhradním řidiči požadujeme předložení již výše zmíněných potřebných dokladů a zároveň klient ručí za skutečnost, že tento uvedený náhradní řidič splňuje zákonem stanovené podmínky pro řízení motorového vozidla.

Podmínky pronájmu
Klient musí před uzavřením smlouvy o "Pronájmu vozidla" sdělit, zda má v úmyslu vycestovat do zahraničí a kam, a nahlásit předpokládaný počet najetých km po dobu zapůjčení. Klient naší půjčovny přebírá vozidlo s plnou nádrží, při ukončení pronájmu jsou chybějící pohonné hmoty klientovi vyúčtovány. Záloha na rezervaci činí 2 000Kč, zbytek ceny se doplácí při převzetí vozu. Vratná kauce je ve výši 10 000Kč a klientovi bude vrácena zpět při vrácení vozu. Cena denního pronájmu vozu je počítána 24 hodin od převzetí vozu. V ceně je zahrnut denní limit počtu najetých kilometrů (300 km/den), při překročení tohoto denního limitu bude účtována cena 3,5 Kč/km. Tažné zařízení ke všem vozům za příplatek 0,5Kč/km. V našich vozidlech je zakázáno kouřit. Při porušení tohoto zákazu bude účtována pokuta 2 000Kč.

Havarijní pojištění
Havarijně jsou vozidla pojištěna na území celé Evropy, a to proti poškození nebo odcizení vozidla a jeho součástí se spoluúčastí uživatele. Klient odpovídá za škodu vzniklou na vozidle do výše rozdílu mezi náhradou pojišťovny a skutečnými náklady půjčovny. Spoluúčast klienta při zcizení vozu nebo při dopravní nehodě způsobené klientem činí maximálně 10% ne 20 000 Kč.
Klient hradí při převzetí vozu cenu za pronájem a vratnou kauci ve výši 10.000 Kč, která bude vrácena při vracení vozu.


Návrat na obsah